Cloud pod kontrolou

Také se vám líbí cloudové technologie typu MS Office365, Dropbox či Google Docs? Je příjemné mít data dostupná odkudkoli, moci je editovat online, sdílet, komentovat, prostě mít kancelář, která je všude s vámi. Nevýhoda je, že musíte plně takovému řešení plně důvěřovat, pokud mu chcete svá data svěřit. Advokátní kanceláře, banky, lékaři či soudní znalci, ale těžko svá data, obsahující citlivé osobní údaje, kauzy, jejichž vyzrazení by stálo miliony či mohlo přispět k odsouzení jejich klientů, nebo doktoři s jejich zdravotními zprávami, svěří do prostředí, o němž nic nevědí a kde jim nikdo nezaručí 100% bezpečí. Již mnohokrát jsme se setkali s únikem dat u věhlasných společností typu Apple, Yahoo či Sony, které pak byly k dispozici volně na Internetu. Proč by se to nemohlo opakovat?

Naše společnost vám nabízí řešení, které můžete mít plně pod kontrolou. Prostředí, které je vaše, je rychlé, poskytuje šifrování dat, vícefaktorovou autentizaci, je postaveno na standardních a osvědčených technologií a poskytuje vše o čem jsme mluvili. Můžete do něj ukládat data, synchronizovat si je se svým stolním počítačem, mobilem či tabletem, přistupovat k nim z prostředí Internetového prohlížeče, používat plnohodnotné kancelářské nástroje typu textový editor, tabulkový procesor či prezentace, které jsou plně kompatibilní s MS Office, kalendář, kontakty, poštu, poznámky, prohlížeč pdf, fotografií a mnoho dalších nástrojů. Máte přehled o tom, která data jsou sdílena, můžete řídit práva a plně si přizpůsobit prostředí vašim potřebám.

Rádi pro vás uděláme prezentaci možností a výkonu takového prostředí, které plně vyhovuje díky bezpečnostním prvkům i normě GDPR.

Posted in Uncategorized.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *