O nás

Vize

Propagací přínosů našich metodik a postupů v oblasti návrhu a řízení IT, získat majoritní podíl na trhu malých a středních podniků.

Mise

Vytváříme spolehlivé IT, které přináší radost 🙂

Strategie

  • Neustále se vzděláváme a sledujeme trendy, abychom mohli tyto znalosti promítnout do přínosů pro vás a udrželi si náskok před konkurencí.
  • Striktním projektovým řízením zvyšujeme úspěšnost našich zakázek a zároveň jejich ziskovost.
  • Vždy jednáme v zájmu našich zákazníků.
  • Podporujeme individuální přístup k zákazníkovi bez ohledu na jeho velikost.
  • Udržujeme oboustranně výhodné dlouhodobé vztahy jak s našimi zákazníky, tak s našimi partnery.
  • Bezpečnost, transparentnost a spolehlivost řešení jsou na prvním místě.

Profil společnosti

Společnost eITS, byla založena v roce 2002 s cílem nabídnout zákazníkům jasný a srozumitelný systém podpory IT systémů a aplikací, realizovaný pomocí certifikovaných specialistů v dané oblasti. Jasně popsané služby a jejich ocenění bylo v dané době revoluční. Název firmy experts in IT Systems, jasně ukazoval a ukazuje, že cílem je nabídnout to nejlepší v oblasti IT služeb a to nejen co se týče správy systémů ale hlavně fungování IT jako celku a v souladu s cíli podniku. 15 let úspěšné existenci společnosti je důkazem toho, že se nám to daří a že zákazníci náš přístup oceňují.

Neusnuli jsme ovšem na vavřínech a celou tu dobu se snažili pomáhat našim zákazníkům nejen s IT, ale chtěli porozumět i jejich podnikání a IT tak lépe přizpůsobit jeho potřebám. Zákazníkovi je totiž jedno, zda používá produkt x nebo y od dodavatele toho či onoho, ale potřebuje, aby mu přinášel užitek v jeho činnosti. Postupem času tak vznikaly systémy a metodiky, pomocí kterých jsme schopni nastavit spolehlivé IT v jakékoli společnosti tak, aby podporovalo procesy organizace bez ohledu na platformu a technologie a uživatelům přinášelo radost a nikoli starosti. Zprůhlednění IT a jeho přiblížení managementu i pracovníkům je tak hlavním cílem naší společnosti.

Hlavní činnosti, na které se společnost zaměřuje, jsou návrh a řízení IT. V oblasti návrhu pro oblasti informačních systémů, infrastruktury, IT procesů, bezpečnosti a integrace, vycházíme ze standardů a norem v těchto oblastech. Výstupy jsou tak standardizované a je možné na nich dále stavět. V oblasti řízení pak jsme schopni převzít zodpovědnost za řízení IT oddělení, projektů, vývoje či bezpečnostních procesů a zajistit tak profesionální s garancí úspěchu. Služby návrhu a řízení můžeme také pouze dohlížet a garantovat tak, že vaši pracovníci či najatí dodavatelé pracují správně.

Dále nabízíme realizační služby v oblastech administrace vybraných IT systémů renomovaných společností, vývoj systémů a aplikací pro pracovní skupiny a s pomocí partnerů také servis na vybraný HW.

Kontaktní informace

Kontakt eITS, s.r.o.

Doksany 128

411 82

Tel: 910 120 195

El. kontakt URL: http://www.eITS.cz

eMail: eITS@eITS.cz

datová schránka: 6ds27t7

Identifikace IČ: 25457071

DIČ: CZ25457071

Spisová značka C 19116 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem

Bankovní spojení Bú: 2700057656/2010

IBAN: CZ4320100000002700057656

Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

BIC: FIOBCZPPXXX

Zadejte prosím svůj kontakt a krátkou zprávu. Odpovíme vám co nejdříve to půjde.